De Hillegondakerk in Rotterdam-Hillegersberg organiseert dit jaar op 23 december weer een kerstlichtjestocht door de wijk Hillegersberg. Dit is een traditie die door corona twee jaar lang geen doorgang kon vinden. Voor het komende jaar rekent de kerk op 1.000 deelenemers.
Deze optocht staat in het teken van de kerstgedachte en heeft een Christelijke grondslag. Een speciale route wordt verlicht door honderden lichtjes. Aan het begin van de tocht schrijf je je in bij een poortwachtershuis en ga je op weg naar Bethlehem. Aan de hand van een routekaart mee kom je via verschillende ontmoetingspunten zoals de Wijzen uit het Oosten en de herders uit bij de kerststal.
Kom je het kerstverhaal ook bekeven? De route start bij de Hillegondakerk, Kerkdreef 2 en eindigt op de Weissenbruchlaan. U bent welkom om de route te gaan lopen tussen 17.30 en 19.30. Na 19.30 sluit het romeinse poortwachtershuis.
Deelname is gratis. Bij het startpunt is er de mogelijkheid om lampionnen te kopen voor het goede doel.